Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Świerkowa

Świerkowa, Karlino, zachodniopomorskie

  • 849 000 zł
  • 212,48 m²
  • 3 995,67 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Olejnicz...

Skontaktuj się

Dom, ul. Świerkowa

Świerkowa, Karlino, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

849 000 zł

212,48 m²

3 995,67 zł/m²

Dom, ul. Świerkowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

849 000 zł 212,48 m² 3 995,67 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 133 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 133 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 849 000 zł (3 995,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 212,48 m² (123,70 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  •   pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 1 133 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
  • Kuchnia: z oknem, w zabudowie
  • Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mikulski Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 14208/MKN/DS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny Dom w Karlinie - Idealna Przystań Blisko Morza (Stan Deweloperski)
Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego, położonego w Karlinie - dynamicznie rozwijającej się miejscowości, która łączy spokój małego miasta z doskonałym skomunikowaniem z całym regionem.
Lokalizacja i Skomunikowanie
Karlino to strategiczny punkt na mapie Pomorza Zachodniego. (...)

Agent

Ewelina Olejniczak

530 855...

530 855 033

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewelina Olejniczak

530 855...

530 855 033

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl